Brak kategorii

Cześć !

Phuket, Tajlandia.

Na każdym blogu musi pojawić się ten pierwszy wpis. Długo zastanawiałam się co powinnam napisać. „Cześć, jestem Marta, mam 25 lat i…” – nie chce brzmieć jak na spotkaniu AA.

Wiec… kiedyś prowadziłam już bloga, a właściwie dwa. Wiele lat temu kiedy jeszcze nie miałam na głowie tylu obowiązków, co teraz i moje spojrzenie na otaczający mnie świat było inne. Porzuciłam je… w sumie sama nie wiem dlaczego, chyba po prostu zamieniłam to na jakąś inną zajawkę, których miałam wtedy całkiem dużo. Od zawsze lubiłam dzielić się tym co robię, co lubię i na czym się znam. Przyszła pora, aby zabrać się za to na poważnie. Prowadzę konto na Instagramie, ale tam zabrakło mi już chyba miejsca, aby wyrażać wszystko to, co bym chciała i tu narodził się pomysł na bloga. Jeszcze niedawno myślałam, że blogosfera to wymarła cześć internetu… a jednak nie! Więc z głową pełną pomysłów wracam do blogowej gry!

Bardzo nie chce kategoryzować tego miejsca, ale jeśli muszę to nazwałabym je po prostu blogiem lifestylowym. Chce się z Tobą dzielić moimi pasjami i przemyśleniami. Znajdziesz tu porady psychologiczne, strefę beauty, relacje z podróży i… pewnie wiele innych tematów, które będą u mnie akurat aktualne.

Zapraszam Cię jako towarzysza mojej najważniejszej podróży… zwanej życiem!

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *