Brak kategorii

MAKIJAŻOWI ULUBIEŃCY ROKU 2019

Na moim Instagramie pojawiło się prywatne i zawodowe podsumowanie roku 2019, ale pomyślałam, że warto też zajrzeć do mojej kosmetyczki. Chciałam się z tobą podzielić opiniami o makijażowych produktach, które najczęściej gościły na mojej twarzy w ubiegłym roku.

1. Pędzle i gąbki Donegal

Donegal

Produkty od Donegal poznałam dopiero w 2019 i od razu przypadły mi do gustu. Gdybym miała wybrać coś, co najbardziej mnie urzekło to właśnie ich gąbki do makijażu i pędzle. Oprócz ładnego wyglądu, obydwa produkty są łatwe do utrzymania w czystości. Gąbki są miękkie i nie spijają podkładu, a pędzle dobrze współpracują z produktami.

2. Kryolan anti-shine powder – puder ryżowy

Kryolan

To kolejny produkt, który stosuje już od dłuższego czasu. Pozostawia skórę w dobrym stanie przez cały dzień więc makijaż nie potrzebuje żadnych poprawek. Oprócz trwałości, jego dużą zaletą jest to, że mimo swojego działania matującego nie wysusza skóry jak to często bywa przy takich produktach.

3. Kosmetyki mineralne Lily Lolo

Lily Lolo

W tym roku po raz pierwszy miałam styczność z kosmetykami mineralnymi i zaczęłam od znanej marki Lily Lolo. Wcześniej długo wzbraniałam się od tego typu kosmetyków bo chyba po prostu nie wiedziałam jak ich dobrze używać. Przekonałam się i jestem zachwycona.

4. Podkład Estee Lauder Double Wear Stay-in-Place

Estee Lauder Double Wear

Podkład, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. To mój ulubieniec od wielu lat. Do tej pory nie znalazłam żadnego innego podkładu, który miałby tak dobre krycie i utrzymywał się na twarzy w dobrym stanie przez cały dzień. Dodatkowo dobrze wygląda na zdjęciach i w kamerze.

5. Paletka Affect Pure Passion

Affect Polska

W roku 2019 dopiero zaczęłam eksperymentować z większą ilością cieni. Ta paletka przypadła mi do gustu ze względu na różnorodność odcienie jakie możemy w niej znaleźć. Mamy tam maty, ale też cienie połyskujące i to wszystko w kolorach, które przypadną do gustu zarówno freakowi makijażu jak i osobie, która dopiero zaczyna. Dodatkowo cienie się nie osypują, co znacznie ułatwia pracę z nimi.

6. Korektor Bourjois Healthy Mix

Na koniec ostatni produkt,który również gości u mnie od dłuższego czasu czyli korektor od Bourjois. Stosuję go punktowo jeśli jakieś wypryski pojawią się na mojej twarzy, ale głównie jest moim korektorem pod oczy. Nie wysusza, ani nie obciąża tej okolicy i nie wchodzi jakoś bardzo w zmarszczki.
Jeśli szukasz czegoś lekkiego na co dzień to polecam ci również podkład z serii Healthy Mix.

Jacy byli twoi ulubieńcy roku 2019? A może testowałaś, któryś z wymienionych przeze mnie produktów? Daj znać w komentarzach!

  • OWCOWO

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *